Megamall 30 mayısta Açılıyor...

Ulusal Ve Uluslararası Markalar, Tekstil Sektöründe En Gözde Markalar Günlük Yaşamın Bütün İhtiyaçlarının Karşılanabileceği Mağazalar, Fastfoodlar, Çocuk Oyun Merkezi, Alışverişin Yanı Sıra Eğlence Ve Dinlenme Noktaları.


Alışveriş Ve Eğlence İçin, Yeni Bir Yaşam Merkezi…MEGAMALL Aavm Açıldı.Alışverişte Mega Dönem, Konaklı’da Hizmete Girdi. Mega Mall İle Başlıyor. Alanya’nın Yeni Cazibe Merkezi, Ulusal Ve Uluslararası Markalar, En Favori Markaları İle Kozmetik Ve Tekstil Ürünleri, Çocuklar İçin Oyun Merkezi, Tüm İhtiyaçlarınızı Bulabileceğiniz Mağazalar, Fast Food Alanları, Dinlenme Alanları, Kolay Ulaşım İmkanı Ve Daha Birçok Ayrıcalık İle Sizin İçin Hazırlanıyor. Mega Mall Alışveriş Merkezi’ Nin Marka Karması İçinde Bugüne Kadar Alanya’da Olmayan Dünyaca Ünlü Markalar Da Bulunuyor, Mega Markalar Geliyor. Konaklı' Da Yoğun Bir İstihdam Alanı Açılıyor. 
İŞTE DEV MARKALAR BURADA

ICEBERG, VERGASE, ADİLIŞIK, CAMPİONE, DEFACTO, GIZIA, HERRY, LOCESTE, KİNETİX, CAVALLİ CLASS, SASZOFONO, DOCKERS, RNURSACE, TELSS, KOM, GIZIA, LOFT, DAMAT TWEEN, KOTON, MİGROS, LÜFİAN, MCDONASL, SOPRITİVE, TANCA, TETAİLS, CLASS, TRUSSSARDI, TAÇ, ARMANI JEANS, ABLERTO GORDINAIN, LUMBERJAKCK, LCWAIKIKI Gibi Dünya'da Ün Salmış Markalar Megamall Alışverişinde Merkezinde Bulunuyor. .

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı