Alanya'da Nerede Kalınır

Alanya Otelleri (Nerede Kalınır)

Fotoğrafları Büyüt

Antalya'nın Alanya ilçesine tatile gelipte nerede kalabilirim diyen tatilciler için gerek Alanya'nın içinde gerekse merkeze yakın bir çok otel bulunmaktadır.

Tatilinizi planlarken öncelikle konaklama yapmak istediğiniz lokasyonu seçebilirsiniz. Dilerseniz şehir merkezinde yer alan bir Alanya otelinde, dilerseniz Alanya'ya bağlı beldelerden birinde bulunan otellerde konaklama yapmanız mümkün.

Genel olarak Alanya otellerinin hemen hepsi denize yakın konumda bulunuyor. Size ise sadece merkezde mi yoksa çevre beldelerde bulunan daha sakin bir Alanya otelinde mi konaklamak istediğinize karar vermek kalıyor...

İdeal lokasyonun yanı sıra Alanya otelleri aynı zamanda her bütçeye uygun konaklama seçenekleri de sunuyor. Dilerseniz 4 veya 5 yıldızlı lüks bir Alanya otelinde ya da daha küçük, apart veya pansiyon tarzı bir tesiste konaklama yapmanız mümkün.

Alanya'da bulunan otellerin pek çoğu her şey dahil konseptinde hizmet veriyor. Bununla birlikte yarım pansiyon hizmet veren Alanya otelleri de mevcut.

İster ailenizle veya arkadaş grubunuzla yapacağınız kalabalık tatillerde, ister sevdiğinizle geçireceğiniz romantik bir tatil için Antalya Alanya'da bulunan otelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Hizmet ve kalitede birbirleriyle yarışan Alanya otelleri size keyifli bir konaklama ve tatil deneyimi yaşatacak.

Yaz sezonunda rezervasyonsuz yer bulmanın neredeyse imkansız olduğu Alanya otellerinde mutlaka erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Mart,Nisan ve mayıs aylarında başlayan erken rezervasyon indirimlerini de takip ederseniz Alanya otellerinde yapacağınız tatili daha da ekonomik yapabilirsiniz.

Yorumlar

  • 5/5

    AYDIN OTEL Ciddi anlamda bahsediyorum personel ve hotel hizmet konusunda evinizi aratmayacak kadar kaliteli bir yer kendinizi evinizdeki hissi veren tek yer personeli çok cana yakınlar hepsi koca bir teşekkürü hak ediyorlar


Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009 Alanya Ticaret Rehberi bir HBZ GRUP kuruluşudur.