Alanya Kaledeki Butik Oteller

Alanya Kaledeki Butik Oteller

Fotoğrafları Büyüt

ülkemizin en güzel sahil kentlerinden ve Akdeniz sahillerinin en önemli turizm merkezlerinden biride Alanya'dır.Renkli gece hayatı, merkezindeki güzel plajı, güzel denizi ve sayısız turizm tesisi ile yazın yerli, Alman, İskandinav ve Rus turistlerin gittiği bu güzel yer, Akdeniz iklimi sayesinde neredeyse Mayıs sonundan, Kasım başına kadar gidilebilecek bir turizm mekanı.

Alanya hem yüzmek, hem dalmak, hem güneşlenmek hem de bol bol tarihi eser - kalıntı görmek için ideal bir yer.Öncelikle

Nasıl Bir Tatil Yapmak İstediğinize karar vermelisiniz  Eğer sahil şeridindeki devasa tesislere sahip lüks Alanya tatil köylerinde kalirsanız büyük havuzlar, su kaydırakları, çeşitli aktiviteler ve kocaman tesislerin olanaklarından yararlanabilirsiniz. özellikle çocuklu aileler için idea.

Romantik Bir Tatil Yapmak İSTİYORSANIZDA...Alanya merkezindeki oteller bu tür büyük tesislere sahip olmasalar da şehir merkezine, alışveriş olanaklarına ve de Alanya gece hayatına yakın konumlarının yanında görece sessiz sakin ortamları ile özellikle çocuksuz çiftlere romantik bir tatil olanağı sunuyorlar., Yada Tarihle dolu ,huzurlu bir tatil istiyorsanızda Alanya Kalesindeki butik otelleri tavsiye edebilirim size ,karar sizin ,her türlü tatil olanağı sağlayan Alanya siz tatilcileri bekliyor............ 

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009 Alanya Ticaret Rehberi bir HBZ GRUP kuruluşudur.