Hakkımızda

SİZLERLE ELELE,YARINLARA..

Alanya ilçesinde yıllardır ticaret yapan esnaf ile içiçe olduğumuzdan dolayı,birbirlerine ve müşterilerine daha iyi ulaşmaları için  oluşturduğumuz Alanya firma  rehberimiz ile önceki sistemimizde amacımıza ulaştığımızı düşünüyoruz.

Bundan dolayı, üyelerimize nasıl daha iyi hizmet verebiliriz politakasından yola çıkarak,sistemimizi yeniledik ve sizlere daha çok alternatif ve daha çok özellikler ile dolu yeni bir Alanya firma rehberi sunduk.

Umut ediyoruz ki,sizlere yeni sistemimiz ile daha iyi ve kaliteli hizmet vereceğiz,sizlerle elele daha iyi, daha kazançlı ve daha başarılı yarınlara ulaşacağımızı düşünüyoruz.

Bu sebeple Alanya'da ticaret yapan esnafı aynı platformda bir araya getirmenin mutluluğu bizlere haz vermektedir.

MİSYONUMUZ..

Üyelerimize,tam kontrollü bir rehber hizmeti sağlamak,müşteri menuniyeti ve bağlılığına bağlı müşteri değeri sağlamak ve bu rehber aracılığı ile üyelerimize satış ve tanıtım amaçlı yeni imkanlar sağlamak.

VİZYONUMUZ..

Alanya'da ticaret yapan esnafımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan bir Ticari Rehber olarak Alanya ilçesinde,Ticaret, İstihdam sağlayan lider  bir firma olmak. 

 

İşimiz Sadece Rehber Hizmetleridir.Bu işi profesyonel bir Şekilde Yapmaktayız ve her geçen gün kendimizi geliştirerek devam ediyoruz.
Alanya Ticaret Rehberi bir HBZ GROUP Kurluşudur.

Diğer Rehber sitelerimiz..

Ticaretrehberi.com.tr (Türkiye'nin Ticaret Rehberi)

alanyafirmarehberi.com (Alanya Firma Rehberi)

alanyasanayisitesi.com (Blog Sayfası)

akdenizim.net (Bölgesel internet gazetesi)

Manavgat Ticaret Rehberi (Manavgat Rehberi)

Gazipaşa Ticaret Rehberi (Gazipaşa Rehberi)

Slopover.com  (Sosyal Medya)

Patronumdan.com (ilan sitesi)

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009 Alanya Ticaret Rehberi bir HBZ GRUP kuruluşudur.