TR
Yağız Granit / Mermer / Taş

Yağız Granit / Mermer / Taş

Fevzi Çakmak Cad.43/d Blok Yeni Küçük San.sitesi Merkez, Alanya
Altın

Firmayı Ara
Fotoğrafları Büyüt
Reklam Adı
Yağız Granit / Mermer / Taş
Necmi Erkek
Fevzi Çakmak Cad.43/d Blok Yeni Küçük San.sitesi
Merkez , Alanya

Navigasyonla Buraya Git
İş Alanları

Mermerciler

Yağız Granit & Mermer & Taş. Antalya'nın Alanya İlçesinde 1990 Yılında Necmi Erkek Tarafından Kurulan Firmamız, Alanya Ve Çevresinde 24 Yıldır Hizmet Vermektedir.

Yağız Granit / Mermer / Taş Hakkında

Antalya’nın Alanya ilçesinde 1990 yılında Necmi ERKEK tarafından kurulan Yağız Granit Mermer Alanya ve çevresinde 24 yıldır hizmet veriyor. Referansları arasında birçok otel, iş merkezi, hastane ve konut projeleri olan Yağız Granit’ in uygulamadaki başarılı, ince işçiliği öne çıkan özelliklerindendir. Yurt içi ve yurt dışından temin ettiği doğal taşları fabrikasında işleyen Yağız Granit buradaki bilgisayarlı profesyonel makinaları ile taşa istediği formu verebiliyor. Böylece hem yatırımcılara hem mimarlara istenilen hizmeti sunuyor.

 

Misyonumuz;

Müşteri memnuniyeti sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Müşteri için yeni, tasarımlar geliştirmek, özellikle tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir. Mermer ve Granit sektöründe tüm global yenilik ve teknik gelişmelerin takipçisi olmayı, aynı zamanda bu gelişmelerin Bölgedeki uygulayıcısı ve öncüsü olmayı kendimize misyon edindik. Müşteri memnuniyetine,  kaliteye ve başarıya odaklı bu ilkemiz doğrultusunda ticari hayatımıza devam ederken taviz vermeyeceğimiz diğer hususlar da çalışanlarımızın güvenliği ve doğayla dost teknolojileri kullanarak yaşadığımız dünyaya saygılı olmaktır.

 

Vizyonumuz;

Kaliteli ürün ve hizmet sağlamanın temel gereklilikleri olan modern teknoloji, kaliteli ekipman ve deneyimli işgücü kullanarak, müşteri odaklı kalite politikası çerçevesinde, güçlü sinerji ile çalışmalar yapmaktır. Bölgede Mermer ve Granit sektörü denilince akla gelen ilk firma olmayı, bu hedefini gerçekleştirirken de misyonundan ve ticari ilkelerinden taviz vermemeyi kendisine vizyon edinmiştir.

 

Kurulduğu günden bu yana geçen kısa sürede kat ettiği yol firmamızın vizyonuna adım adım yaklaştığını doğrular nitelikte olup kaliteli hizmet vermekten asla vazgeçmeyecektir. Vizyonumuz doğrultusunda; Dünyada ve Türkiye’deki mermer, granitler ve doğal taş ürünleri ile ilgili tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerimize kaliteli ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sunmaktır.

Sokak Görünümü

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-19:00
Cumartesi 08:00-19:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı