Alanya'da ucuz elektriğin adresi Mutlu Türkyılmaz ile Aksa Elektrik

Alanya Aksa elektrik olarak hizmet veren Mutlu Türkyılmaz herkesin ucuz elektrik kullanma hakkı olduğunu söyledi.

Günümüz Türkiye’sinde artık elektriğin özelleştiğini ve devlet tarafından tüketicilere satılmadığını biliyorsunuz. Nerede olursanız olun, hanenizde ve iş yerinizde elektriğinizi aslında özel bir şirketten satın alıyorsunuz.

Serbest tüketiciler için elektriğini satın alacağı firmayı seçme hakkınız olduğunuz anımsadalım! Elektriğinizi aslında ayakkabı, araba, deterjan gibi tamamiyle serbest bir piyasada bir “satıcı firma”dan alıyorsunuz. Satın alma ücretleri rekabetle oluşuyor ve rekabetin tüketicilere pozitif istikamette tesiri oluyor.

Şu anda yüzlerce özel tedarik firması, kendi ücret seçenekleriyle siz tüketicilere indirimli elektrik satışı yapabiliyor. İndirimli elektrik kullanmak üzere mevcut firmanızdan başka bir firmaya geçtiğinizde ise, yalnızca faturanızı ödediğiniz “şirket” değişiyor ve tabii ki en ehemmiyetlisi elektriğinizin ücreti değişiyor: Ucuzluyor!

Alanya ilçesinde faaliyet gösteren Aksa Elektrik bayii Mutlu Türkyılmaz büyük elektrik faturaları olan herkesin bundan faydalanması gerektiğini ve firmalar özel indirimleri olduğunu söyledi. Mutlu Türkyılmaz artık herkesin indirimli elektrik kullanabileceğini söyledi.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright © 2009, Profesyonel Firma Rehberi-Firma tanıtımı-Ürün Tanıtımı